# ارسال پیشنهاد به پروژه ها

جهت مشاهده پروژه ها و ارسال پیشنهاد دو حالت وجود دارد:

1- پروژه هایی که قبل از حضور شما در سایت ثبت شده اند و هنوز کارفرما مجری را پروژه را انتخاب نکرده است. ( به این وضعیت از پروژه، پروژه ی باز می گویند)

از منوی بالا و سمت چپ بر روی گزینه لیست پروژه ها (کادر شماره 1 در طبق تصویر پایین) انتخاب کنید، تا لیست پروژه ها را در قسمت مشخص شده (کادر شماره 2 طبق تصویر پایین) مشاهده کنید و با کلیک بر روی اسامی هر یک از پروژه ها می توانید وارد صفحه پروژه مربوطه شوید.

ارسال پیشنهاد به پروژه

در صفحه پروژه پس از مشاهده زمان درخواستی برای تحویل پروژه (کادر شماره 3 طبق تصویر پایین) قسمت توضیحات کارفرما و مشاهده فایل های پروژه (کادرهای شماره 4 و 5 طبق تصویر پایین) و همچنین کادر جزییات پروژه (در پایین کادر زمان تحویل)، گزینه «پیشنهادات» (کادر شماره 6 طبق تصویر پایین) را انتخاب کنید.

ارسال پیشنهاد به پروژه

 

سپس مبلغ و بیعانه را با توجه به نوع پروژه و توضیحی که در این قسمت (کادر شماره 7 طبق تصویر پایین) در قسمت های خواسته شده (کادر شماره 8 طبق تصویر پایین) درج کنید.

توجه: مبلغ پیشنهادی برای پروژه های صفحه ای به صورت اتوماتیک در قسمت مبلغ ثبت می شود که مبلغ پیشنهادی و بیانه ی درخواستی شما نباید کمتر از این مبلغ باشد) همچنین دقت کنید اگر در قسمت (کادر شماره 7 تصویر پایین) از شما خواسته بود که مبلغ پیشنهادی شما برای کل پروژه باشد. حتماً حتماً مبلغ پیشنهادی را تغییر دهید.

و در آخر گزینه «ثبت پیشنهاد» (کادر شماره 9 طبق تصویر پایین) را انتخاب کنید تا پیشنهاد شما برای پروژه مورد نظر ثبت شود.

 

ارسال پیشنهاد به پروژه

 

2- پروژه هایی که در زمان حضور شما در سایت ثبت شده اند:

در صورتی که پروژه ای جدید توسط کارفرماهای حاضر در سایت در زمان آنلاین بودن شما ثبت شود می توانید با انتخاب این گزینه{کادر مشخص شده شماره 10 طبق تصویر پایین} اسامی آن ها را در این قسمت {کادر شماره 11 طبق تصویر پایین} ملاحظه کنید و با انتخاب آن ها وارد به صفحه پروژه شوید و طبق مراحلی که در بالا به آن اشاره شد برای آنها پیشنهاد ثبت کنید.

ارسال پیشنهاد به پروژه

جزییات مطلب
دسته پروژه ها
بروزرسانی ۱۳۹۵/۰۹/۰۹
نمایش 23550
مخاطب مجری
مفید 319
غیرمفید 123
نوع متنی
تایپایران
  • با وجود تایپایران به راحتی پروژه های تایپی در هرزمان و مکان به انجام می رسد.
  • تایپایران یک بستر کارآفرینی بزرگ است که می توانند برای هزاران تایپیست کارآفرینی ایجاد کند.
  • تایپایران یک پشتوانه قوی برای تمام تایپ و تکثیری ها، کافی نت ها و مراکز خدمات تایپی است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آزمون های مجازی کارایران می باشد. قدرت گرفته از کارایران